Flexio Krem – Opinie, Forum, Składniki, Cena, Apteka

flexio krem cena ile kosztuje

Ból stawów to przypadłość, która bardzo często jest niewłaściwie leczona. Stosowanie kremu Flexio to prawdziwy przełom w usuwaniu tego typu dolegliwości, właśnie dlatego, że preparat ten nie działa jedynie przeciwbólowo, ale stara się usunąć przyczyny tego bólu. Za skuteczność kremu odpowiadają naturalne składniki tworzące unikalną formułę. Na czym dokładnie polega jej działanie? www.Flexio.pl

Na co pomaga krem Flexio?

flexio krem

Flexio to krem na ból stawów oraz stany zapalne atakujące stawy. Jak zapewnia producent, ulga powinna być odczuwana już pierwszego dnia, po pojedynczej aplikacji, ale dla całkowitej poprawy kondycji stawów wskazane jest regularne używanie kremu zgodnie ze wskazówkami w ulotce.

Krem Flexio można stosować w przypadkach nagłych, gdy doszło do kontuzji albo przeciążenia stawu podczas ciężkiego wysiłku, jak i przy chorobach przewlekłych. Zadaniem kremu jest odbudowa chrząstki i usunięcie bólu stawu, jak również likwidacja stanów zapalnych, które wywołują obrzęki i zaczerwienienia skóry.

Oryginalna formuła kremu Flexio

To, co odróżnia Flexio od innych maści na ból stawów, to opatentowana formuła z jednym szczególnym składnikiem – chondrocytami organicznymi. Główny składnik jest uzupełniony mieszanką naturalnych, ziołowych substancji, dzięki którym preparat bardzo szybko dociera do źródła bólu i od wewnątrz rozpoczyna swoje lecznicze działanie.

Skuteczność tego rozwiązania została potwierdzona podczas badań klinicznych. Nad formułą pracowali specjaliści od chorób kości i stawów, a składniki, jakich użyto do produkcji kremu, użyte zostały w takich dawkach, by błyskawicznie zadziałać, ale bez wywoływania niepożądanych reakcji ubocznych.

Czym są chondrocyty?

Choroby zwyrodnieniowe stawów wynikają ze zniszczenia tkanki chrząstnej, ale jak się okazało, to nie ruch odpowiada za degenerację stawu, ale właśnie unikanie zdrowej aktywności fizycznej. To dlatego, że tkanka chrzęstna ma specyficzną budowę – nie posiada unerwienia i naczyń krwionośnych, dlatego substancje odżywcze pozyskiwane są z mazi stawowej, jaka otacza chrząstkę.

Składniki odżywcze są wchłaniane przez chrząstkę przede wszystkim podczas ruchu, a jeśli jest go zbyt mało, do tkanki chrząstnej przenika mniej ważnych substancji. Efektem tego są powiększające się ubytki w chrząstce, która pozbawiona nowych dostaw budulca nie może się normalnie regenerować.

Za sprawna regenerację chrząstki odpowiadają między innymi właśnie chondrocyty. Jeśli jest ich odpowiednio dużo, chrząstka może się prawidłowo odbudowywać – jest elastyczna, odpowiednio gruba i dobrze nawilżona, dzięki czemu idealnie chroni kości przed urazami podczas ruchu stawów.

Jak działa formuła kremu Flexio?

na stawy

Dostarczane przez Flexio chondrocyty, wraz z innymi składnikami, przyczyniają się do zwiększonej produkcji kolagenu, który jest bardzo ważny dla jakości stawów. Jak tylko w miejscu bólu zostanie zaaplikowany krem Flexio, składniki aktywne docierają do komórek, rozpoczynając proces regeneracji. Uszkodzona tkanka chrzęstna z każdym kolejnym użyciem kremu robi się mocniejsza, a ubytki zostają uzupełnione.

Flexio Krem -50%

Krem Flexio usuwa przyczynę bólu stawów oraz zmniejsza stan zapalny. I co ważne, nie jest to tylko działanie doraźne, bo w kuracji chodzi właśnie o to, by trwale zlikwidować ubytki w chrząstce. Krem Flexio dba także o to, by po zakończeniu kuracji tkanka chrzęstna została na tyle wzmocniona, że zmniejszy się ryzyko nawrotu choroby zwyrodnienowej.

Korzyści stosowania kremu Flexio:

  • usunięcie bólu w stawach
  • odbudowa uszkodzonej tkanki chrzęstnej
  • zmniejszenie obrzęku stawu
  • złagodzenie zaczerwienienia w obrębie stawu

Czy Flexio jest skuteczny? Co mówią specjaliści?

Krem Flexio jest dostępny bez recepty i każdy może go stosować bez nadzoru lekarza. To jednak nie oznacza, że preparat ma skuteczność niższą od środków przepisywanych na receptę. Lekarze specjaliści nie mają wątpliwości, że Flexio pomaga na różnego rodzaju choroby zwyrodnieniowe, może być stosowany także przy artrozie czy reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Wielu lekarzy poleca ten środek jako alternatywę dla tabletek, które niszczą wątrobę i obciążają nerki, poza tym bardzo często nie likwidują przyczyny choroby, jedynie tymczasowo łagodzą jej objawy. Badania, na które powołuje się producent, podkreślają, że bio-formuła kremu Flexio doskonale radzi sobie z bólem stawów oraz kręgosłupa, dobrze wpływa także na stan mięśni oraz kości.

www.Flexio.pl

Czy Flexio krem jest bezpieczny dla zdrowia?

Nie ma żadnych dowodów stwierdzających, że używanie kremu Flexio mogłoby wywołać niepożądane efekty uboczne. W składzie kremu są same bezpieczne substancje, które nie powodują alergii i nie obciążają żadnych narządów wewnętrznych. Nie ma też przeciwwskazań do tego, by używać razem z Flexio innych preparatów na ból stawów.

Flexio Krem Opinie, Komentarze, Forum

Co o kremie Flexio mówią użytkownicy?

„Ból stawów pojawił się u mnie w bardzo młodym wieku, dlatego początkowo to lekceważyłam i byłam pewna, że to po prostu zmęczenie, które samo przejdzie. Niestety nie przeszło, tylko zaczęłam ból stawów odczuwać coraz częściej, po kilku godzinach siedzenia przed komputerem ledwo mogłam wstać z krzesła i się normalnie wyprostować. Straszne uczucie, nawet moja babcia nie miała takich problemów z poruszaniem się jak ja. Musiałam prawie codziennie brać tabletki na ból, to jednak pomagało tylko na chwilę. Wszystko się zmieniło jak zaczęłam brać Flexio. Krem od razu usunął ból, ale najważniejsze było to, że stawy przestały mi dokuczać. Po kilku tygodniach mogłam się ruszać bez problemu i tak już zostało.” Marta

„Zawsze sądziłem, że jak stawy bolą, to najlepiej nic z nimi nie robić, tylko przeczekać aż przestanie boleć. Pewnie dlatego problem się nasilił i kolana prawie całkiem mi wysiadły. Na szczęście usłyszałem o kremie Flexio. Pomógł bardzo szybko, ból zniknął, a kolana odzyskały sprawność. Teraz chodzę bez bólu, mogę normalnie kucać i szybko prostować nogi, wróciłem nawet do aktywnego uprawiania sportu.” Tomek

„Polecam Flexio każdej osobie, która męczy się z bólem stawów. Używane wcześniej maści niewiele mi dały, niektóre nawet podrażniały skórę, ale Flexio przyniósł wyraźną poprawę po kilku zastosowaniach. Stawy przestały boleć, mogę teraz nimi ruszać w pełnym zakresie, ustąpiły obrzęki. Kremu używałam przez kilka tygodni, codziennie, a efekty nie ustąpiły po jego odstawieniu. To pierwszy taki preparat, dlatego mogę go z czystym sumieniem każdemu polecić.” Teresa

Jak używać krem Flexio?

Aplikacja kremu Flexio nie jest niczym skomplikowanym. Liczy się jednak regularność, dlatego krem należy nakładać na skórę codziennie, przez okres co najmniej 20 dni. Aplikację trzeba powtarzać 2-3 razy dziennie, w zależności od natężenia bólu w stawach. Warstwa kremu nie musi być bardzo gruba, ale powinna zostać bardzo dokładnie rozprowadzona po całym problematycznym obszarze.

Krem Flexio nakłada się na bolące miejsca, objęte stanem zapalnym. Można też używać go profilaktycznie, jeśli stawy są już mocno nadwyrężone i jest duże ryzyko, że dojdzie do rozwoju choroby zwyrodnieniowej.

Czy Flexio krem jest dla każdego? Jak długo trwa leczenie?

Długość kuracji z kremem Flexio zależy od indywidualnego stanu zdrowia. Przy mniejszych zmianach najczęściej wystarczy standardowa kuracja, ale gdy stawy są bardzo mocno zniszczone, może być potrzebne wydłużenie tego podstawowego okresu leczenia.

Krem Flexio warto stosować na takie objawy jak:

  1. puchnięcie
  2. ból stawu
  3. obrzęki
  4. zaczerwieniona skóra

Krem Flexio jest lepszy od tabletek i ma bardziej skuteczny skład niż inne kremy dostępne na dolegliwości stawów. Używając go przy początkowych objawach można się ustrzec poważniejszych komplikacji, które wymagałyby leczenia operacyjnego.

Gdzie można kupić krem Flexio? Ile to kosztuje?

Krem Flexio nie jest dostępny w aptekach czy sklepach zielarskich. Nie jest też sprzedawany na Allegro, Amazon oraz w jakichkolwiek sklepach internetowych, z wyjątkiem oficjalnej strony sprzedażowej prowadzonej przez producenta. Trzymanie się tylko tego jednego kanału dystrybucji pomaga utrzymać korzystną dla klientów cenę preparatu, ponieważ producent nie jest zmuszony do płacenia marży pośrednikom.

Flexio krem Cena

flexio krem cena ile kosztuje

Aktualnie możliwe jest nabycie kremu Flexio w cenie promocyjnej, która została obniżona z poziomu 338 zł do 169 zł. Z oferty można skorzystać wyłącznie na stronie producenta, składając zamówienie poprzez formularz online. Potwierdzenie zamówienia odbywa się telefonicznie, w trakcie rozmowy z konsultantem.

Jak przestrzega producent kremu, ze względu na ograniczenie dystrybucji, oferty dostępne w innych sklepach internetowych oznaczają zakup podróbki, która nie ma takich właściwości jak autentyczny krem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *