Magnetum Arthro Opinie, Forum, Aktualne Recenzje Użytkowników, Cena, Gdzie Kupić, Apteka, Allegro

Magnetum Arthro ile kosztują plastry allegro

Magnetum Arthro

Plastry Magnetum Arthro na chroniczny ból opisywane są jako przełom w leczeniu bólu stawów i kręgosłupa. Dlaczego? Chociaż metoda leczenia, z której korzystają, nie jest aż taka nowa, to jednak konstrukcja tych konkretnie plastrów jest zupełnie inna od podobnych produktów znajdujących się na rynku. Producent preparatu zapewnia, że z plastrami Magnetum Arthro można się pozbyć bólu w zaledwie jeden miesiąc. Czy jest to rzeczywiście możliwe? O tym w poniższej recenzji.

Co wywołuje ból stawów?

Kości człowieka są twarde i nie mogą się zginać, więc aby ludzkie ciało mogło się normalnie poruszać, są stawy – to miejsca, w których kości nie mają sztywnego połączenia, a tylko stykają się ze sobą, otoczone miękkimi tkankami. Tarcie kości o kość bardzo szybko doprowadziłoby do ich zniszczenia, dlatego staw wypełnia smarująca maź, a końce kości pokryte są miększą chrząstką łagodzącą wpływ tarcia. Te tkanki nie są jednak wieczne. Gdy organizm się starzeje, w chrząstce są coraz większe ubytki, a maź stawowa wysycha. Przyspiesza ten proces otyłość obciążająca stawy, brak ruchu, zbyt intensywny wysiłek fizyczny, dieta uboga w witaminy i minerały.

Zdegenerowane stawy nie mają normalnego zakresu ruchu i nawet niewielka aktywność powoduje ból. Można to oczywiście leczyć, ale wymaga to sporych nakładów finansowych i wizyt u specjalistów.

Plastry Magnetum Arthro na ból

Magnetum Arthro

Co zamiast dobrze znanych metod leczenia? Ciekawą propozycją są plastry Magnetum Arthro. Wykorzystują one działanie pola magnetycznego, a magnetoterapia jest powszechnie stosowana w leczeniu urazów, kontuzji i chronicznego bólu. Plastry są tańsze od profesjonalnych urządzeń do magnetoterapii, ale producent zapewnia, że działają tak samo i przynoszą równie dobre efekty.

Są lepsze od substancji przeciwbólowych, które obciążają organizm i zmuszają wątrobę do zbyt intensywnej pracy. Można je zamówić bez recepty. Nie uzależniają i nie mają żadnych negatywnych konsekwencji dla zdrowia.

Kto może stosować plastry Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro to plastry uniwersalne, dla każdej osoby, która chce się pozbyć bólu. Wiek, płeć czy rodzaj schorzenia nie są istotne, Magnetum Arthro powinny zadziałać w każdym przypadku, w cięższym stanie może być jednak konieczne wydłużenie terapii.

Zgodnie z tym, co podaje producent, kuracja z plastrami Magnetum Arthro trwa 30 dni i po tym czasie ból znika, a organizm odzyskuje pełną sprawność fizyczną.

Plastry Magnetum Arthro rekomenduje się przy takich schorzeniach jak:

  • choroby zwyrodnieniowe stawów albo kręgosłupa
  • reumatoidalne zapalenie stawów
  • stany pourazowe
  • kontuzje sportowe
  • zaburzenia krążenia obwodowego
  • osteoporoza
  • artretyzm
  • reumatyzm
  • dyskopatia kręgosłupa

Plastry Magnetum Arthro – jak to działa?

W plastrach Magnetum Arthro są umieszczone specjalne magnesy o tak dobranej mocy, by szybko zlikwidować ognisko zapalne i przyspieszyć procesy uzdrawiające. Plaster nakłada się w miejsce bólu, tak by działanie magnesu było najsilniejsze właśnie w tym najbardziej problematycznym punkcie ciała.

Magnesy poprawiają przepływ krwi i przyczyniają się do lepszego dotlenienia organizmu. Sprawniejsze krążenie oznacza, że do komórek szybko dociera potrzebny tlen oraz pozostałe substancje odżywcze, bez których nie uda się odbudować zniszczonych tkanek. Plastry Magnetum Arthro regulują ciśnienie krwi, naczynia krwionośne robią się bardziej elastyczne, organizm funkcjonuje coraz lepiej. Na tej stronie jest to dokładnie opisane => Kliknij Tutaj

Magnetum Arthro usuwa ból oraz jego przyczynę. Pod wpływem pola magnetycznego procesy regeneracyjne zachodzą w szybszym tempie, mięśnie odzyskują sprawność, znikają stany zapalne, włókna otaczające staw znowu są sprężyste. Nie dochodzi do dalszej degeneracji stawów.

Dlaczego warto stosować Magnetum Arthro?

– już po 10 minutach od nałożenia plastra nie czuć bólu

– w przeciągu tygodnia udaje się zlikwidować obrzęki i opuchlizny

– znikają stany zapalne

– stawy odzyskują pełną ruchomość

– ilość kolagenu w chrząstce stawowej zwiększa się czterokrotnie

Jak należy stosować plastry Magnetum Arthro?

W kuracji z Magnetum Arthro nie ma nic skomplikowanego. Na wybrane, bolące miejsce trzeba po prostu przykleić plaster i odczekać kilka minut aż magnesy zaczną działać. Plaster zostawiamy na dłuższy czas, tak by w dalszym ciągu mogły zachodzić procesy regeneracyjne. Co trzy godziny plaster uwalnia kolejny impuls pola magnetycznego o niskiej częstotliwości, co przyspiesza odbudowę tkanek i nie dopuszcza do nawrotu bólu.

bol kolana

Plastry warto naklejać także na sąsiednich stawach, ponieważ ból często promieniuje na inne miejsca. Zwykle po jednej aplikacji plastra dolegliwości ustępują i powtórzenie kuracji nie jest konieczne.

Jak skuteczne są plastry Magnetum Arthro?

Jest wiele badań, które potwierdzają, że stosowanie magnetoterapii w leczeniu bólu jest medycznie uzasadnione. Ta metoda jest bardzo popularna, ale zazwyczaj żeby z niej skorzystać, trzeba pójść do specjalisty. Plastry Magnetum Arthro umożliwiają leczenie w domowym zaciszu, a ich konstrukcja została przetestowana pod kątem skuteczności i wpływu na zdrowie pacjenta.

Z testów wyszło, że niemal 95 procent osób używających Magnetum Arthro przez 30 dni pozbyło się chronicznego bólu, a ich stawy stały się na powrót sprawne. Plastry odbudowują chrząstkę i pozytywnie działają na układ krążenia.

Czy Magnetum Arthro może wywołać skutki uboczne?

Nie stwierdzono, by podczas używania plastrów Magnetum Arthro pacjenci zgłaszali jakiekolwiek dolegliwości. Magnesy mają bezpieczną dla zdrowia moc, a materiał, którym są pokryte, nie powodują alergii.

Jakie opinie mają plastry Magnetum Arthro?

Sporo dobrego o plastrach Magnetum Arthro mają do powiedzenia lekarze, ale nie tylko oni docenili dobroczynny wpływ tej terapii na stan zdrowia. Na forach internetowych jest wiele głosów, że Magnetum Artho są świetnym rozwiązaniem dla osób walczących z bólem i zwyrodnieniami stawów, a to kilka takich opinii:

„Uprawiam sport od dziecka. W moim przypadku nie była to tylko przyjemna rekreacja, ale prawdziwa praca, a wiadomo, co sport wyczynowy potrafi zrobić z ciałem. Po 30-tce musiałam już dać sobie spokój z intensywnymi treningami, bo nie wytrzymywałam z bólu, a moje stawy były poważnie zniszczone. Słyszałam o magnetoterapii, dlatego bez wahania zamówiłam Magnetum Artho i nie żałuję. Przez miesiąc wyleczyłam kolana, ból zniknął, znowu jestem w świetnej formie.” Ida

„Od kilku lat cierpiałam na silne bóle kręgosłupa. Maści nie pomagały, tabletki dawały ukojenie tylko na chwilę, ciągle chodziłam na zwolnienie lekarskie. Pomogły dopiero plastry Magnetum Artho, które musiałam nosić przez cały miesiąc, ale rzeczywiście objawy ustąpiły. Wreszcie się wysypiam, mogę chodzić na długie spacery, nic nie boli jak się schylam albo długo siedzę.” Patrycja

Jaka jest cena Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro ile kosztują plastry allegro

Za opakowanie plastrów Magnetum Arthro trzeba zapłacić 317 zł. Teraz jednak cena została obniżona do 137 zł, ale jest to tylko czasowa oferta, dla określonej liczby klientów, którzy szybko złożą zamówienie =>TUTAJ

Gdzie można kupić Magnetum Arthro?

Strona producenta to jedyne oficjalne miejsce, gdzie sprzedawane są oryginalne plastry Magnetum Arthro. Plastry nie są dostępne w aptekach ani innych sklepach internetowych. Proces zamówienia jest bardzo łatwy, wystarczy rozmowa z konsultantem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *