Corsanum Apteka, ile Kosztuje, Przeciwskazania, Sklep, cena w aptece, opinie specjalistów

Corsanum-apteka-przeciwskazania-ulotka

Corsanum to suplement, który pomaga osobom z nadciśnieniem i problemami z cholesterolem. Przy tej chorobie bardzo często pojawiają się nieprzyjemne objawy, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej suplementacji, dzięki której skończą się problemy z ciśnieniem i uciążliwymi dolegliwościami. Czy tabletki Corsanum spełniają taką rolę?

Co to jest Corsanum?

Corsanum-apteka-przeciwskazania-ulotka

Nadciśnienie to jedna z najpowszechniej występujących chorób. Nieleczone nadciśnienie w wielu przypadkach prowadzi do zawału albo udaru, dlatego lekarze zalecają kuracje mające na celu unormowanie ciśnienia krwi. Poza tym, że to czynnik ryzyka poważnych chorób układu krążenia, nadciśnienie jest uciążliwe także dlatego, że wywołuje nieprzyjemne objawy:

 • bóle głowy
 • nadmierna potliwość
 • nerwowość
 • bóle w klatce piersiowej
 • zmęczenie oraz apatia
 • obrzęki twarzy i kończyn
 • zaburzenia snu

Corsanum usuwa te dolegliwości, i pomaga także controlować cukier jednak tutaj od tego mamy renomowane tabletki diastine a działanie kapsułek jest na tyle łagodne, że nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jest to preparat dostępny bez recepty, odpowiedni dla każdej osoby, która ma nadciśnienie.

Jak działa Corsanum?

corsanum na serce

Jak można przeczytać na stronie producenta, Corsanum działa na kilku obszarach. Po pierwsze, obniża i stabilizuje ciśnienie krwi, utrzymując je na właściwym poziomie. Po drugie, poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, oczyszcza je z cholesterolu i zapobiega zmianom miażdżycowym. Na koniec chroni serce, nie odpuszczając do tego przerostu oraz zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu.

Jakie składniki ma Corsanum?

 • Korzeń pokrzywy – Obniża ciśnienie, zwiększa produkcję czerwonych krwinek, normuje poziom cukru. Działa moczopędnie i reguluje pracę nerek.
 • Liście głogu – Wzmacniają serce i przywracają naturalny rytm jego pracy. Usprawniają przepływ krwi i oczyszczają naczynia krwionośne z groźnych złogów miażdżycowych. Działają uspokajająco.
 • Waleriana – Działa uspokajająco. Obniża ciśnienie i wspiera cały układ sercowo-naczyniowy.
 • Tiamina – Wzmacnia pracę serca i poprawia elastyczność naczyń krwionośnych. Poprawia metabolizm.
 • Adermina – Zwiększa produkcję serotoniny, dzięki czemu znika stres i problemy z zasypianiem. Podnosi wytrzymałość całego organizmu.
 • Kobalamina Reguluje poziom ciśnienia i zwiększa produkcję czerwonych krwinek. Poprawia działanie gospodarki energetycznej.
 • Ryboflawina – Poprawia nasycenie komórek tlenem, chroni przed niedokrwistością. Działa uspokajająco.

Czy Corsanum wywołuje skutki uboczne? Przeciwskazania

Skład kapsułek Corsanum jest bezpieczny, dlatego produkt otrzymał wymagane przepisami certyfikaty bezpieczeństwa. Powikłania są możliwe jedynie w przypadku alergii na składniki Corsanum, ale są to bardzo rzadkie sytuacje i nawet wtedy reakcje uczuleniowe nie są wielkim zagrożeniem dla zdrowia.

Jak stosować Corsanum ?

Corsanum nie stwarza zagrożenia dla zdrowia, ale nie wolno go przyjmować inaczej niż opisuje to ulotka produktu. Zwiększanie dawek nie przyspieszy poprawy zdrowia, to będzie możliwe jedynie przy prawidłowym stosowaniu.

Jakie są opinie o Corsanum? komentarze na forum, opinie specjalistów

„Nadciśnienie jest u mnie w pewnym sensie dziedziczne, wszyscy starsi członkowie rodziny mieli problemy z sercem i ciśnieniem. U mnie zaczęło się dość wcześnie, ale obawiałem się silnych leków i postanowiłem zacząć od czegoś naturalnego. Corsanum zdał egzamin, ciśnienie mam na normalnym poziomie i czuję się bardzo dobrze.” Igor, 42 lata

„Najgorsze były moje skoki ciśnienia, czułam się okropnie z ich powodu. Szukałam różnych środków, ale pomógł mi dopiero Corsanum. Odkąd biorę te tabletki, to ciśnienie mam w normie, nie boli mnie głowa, nie mam kłopotów z zasypianiem.” Marzena, 51 lat

Czy Corsanum jest naprawdę skuteczny?

Działanie Corsanum sprawdzono podczas badań klinicznych z udziałem osób cierpiących na nadciśnienie. 97 procent osób przyjmujących preparat pozbyło się objawów nadciśnienia w ciągu dwóch tygodni, udało się też w tym czasie utrzymać ciśnienie na poziomie około 130/80. Ponad 80 procent badanych odczuło znaczącą poprawę po zaledwie kilku dawkach preparatu.

Efekty kuracji to:

– prawidłowe ciśnienie

– lepsza kondycja naczyń krwionośnych

– obniżony cholesterol

– mniejsze ryzyko zawału

Ile kosztuje Corsanum? Cena Kapsułek

Obecnie cena Corsanum to 149 zł. W promocyjnej cenie Corsanum można kupić wyłącznie na stronie producenta, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie i wyrazić zgodę na rozmowę z konsultantem. Płatność jest regulowana przy odbiorze przesyłki. Producent odradza składanie zamówień na innych stronach ze względu na możliwość zakupu podróbki.

Gdzie go można kupić? Apteka, Ceneo, Allegro

Kapsułki Corsanum tylko i wyłącznie są dostępne na stronie producenta. W aptece go nie kupisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *